YÖK DENKLİK TANINIRLIĞI OLAN ÜNİVERSİTEMİZDE SINAVSIZ ŞARTSIZ %100 BURSLU PSİKOLOJİ LİSANS EĞİTİMİ ALMAK İSTER MİSİNİZ ?

UZMAN EĞİTMEN PROJESİNE KATILDIĞINIZDA BU MÜMKÜN.

Uzman Eğitmen Projesine dahil olduğunuzda; Psikoloji Lisans eğitimini DOĞRUDAN ALMA HAKKINA sahip olursunuz. Hem de ekstra hiçbir ek ücret ödemeden.

UZMAN EĞİTMEN PROJESİ NEDİR?

Uzman eğitmen projesi MEB’na bağlı kurum ve kuruluşlar, devlet üniversiteleri, vakıflar ve iç işleri bakanlığına bağlı ÜST STK’lar ile PROF. DR. ALİ İLSEVEN ‘İN liderliğinde İLSEVEN AKADEMİ iş birliği ve protokolünde hazırlanmış ve YILDA SADECE BİR KEZ gerçekleştirilen , PATETNTLİ büyük bir eğitim organizasyonudur.
Bu projeyle bugüne kadar aldığınız tüm eğitimleri eğitmen olarak paylaşma fırsatı yakalayabileceğiniz gibi, kendi danışmanlık merkezinizi ya da eğitim kurumunuzu açmak veya ilk defa bu eğitimleri alacak iseniz kendinizi geliştirmek için tek bir eğitim fiyatına , tüm eğitim başlıkları 10 ayrı Dal tek eğitim paketinde toplandı.
Proje kapsamında alacağınız eğitimler ;
(TOPLAM 10 DAL TEK FİYAT)
1-PROFESYONEL KOÇLUK EĞİTİMİ
2-MEDİTASYON KOÇLUĞU EĞİTİM
3-NLP MASTER TRAİNİNG UZMANLIK EĞİTİMİ
4-KUANTUM 1. VE 2. SEVİYE EĞİTİMLERİ
5-BİOENERJİ EĞİTİMLERİ
6-EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ
7-HİPNOTERAPİ VE HİPNOZ EĞİTİMİ
8-EFT EĞİTİMİ
9-BİLİNÇALTI SEMBOLLERİ VE TEMSİL DİLİ EĞİTİMİ
10-NEFES TERAPİSİ EĞİTİMİ

UZMAN EĞİTMEN PROJESİ amacı EĞİTİMCİ YETİŞTİRMEK OLAN ve eğitim sonunda kurumumuz bünyesinde EĞİTMENLİK yapabileceğiniz bir iş birliği projesi olmakla beraber büyük bir eğitim organizasyonudur. Bugüne kadar bu proje ile birçok eğitimci yetiştirilmiş, birçok istihdam alanı yaratılmış ve yine bu proje ile eğitim ailemiz, şubeleşerek büyümüştür.

SİZE BU PROJE İLE ÖDEDİĞİNİZ MABLAĞIN %100’ünü GERİ KAZANMA FIRSATI VAADEDİYORUZ.
Bu proje kapsamında Kişisel Gelişim Sektörünün dünya devlerinden ve Dünya Motivasyon Lideri olan Rektör Sayın Prof. Dr. Ali İLSEVEN; 20 yıllık bilgi ve tecrübesini sizinle paylaşıyor. Ve yine Türkiye’nin Eğitim alanında TEK KONFEDERASYONU olan EĞİTİM KONFEDERASYONUNUN , alanında uzman eğitmen kadrosu ile sadece sertifikalı bir eğitime katılmış olmayacak, aldığınız eğitimlerin EĞİTİMLERİNİ gerek akademimizde ücretli eğitmenlik yaparak gerekse kendiniz bağımsız olarak verebileceksiniz. Tüm vakıf, konfederasyon logolarımızı kullanabilecek, salon tahsısı , kurumsal organizasyonlar ve rüm resmi çalışmalarınız için vakıf ayrıcalığından yararlanabilecek, aynı zamanda 196 ülkede geçerli akreditasyonlarımızı kullanarak ULUSLARARASI belgelendirme sağlayabileceksiniz.

Projede sloganımız ; Bugüne kadar ülkemiz insanına balık yemek öğretildi, balık tutmak değil. ARTIK BALIK TUTMA ZAMANI. Bu eğitimleri sizler de verebileceksiniz, üstelik gelirin tümü sizin. Projemizin temel amacı; Kurumumuz, paydaş kurumlarımız , stklarımız ,vakıflarımız ve danışmanlık merkezlerimize kendi eğitmen adaylarımızı yetiştirmek, ve istihdam yaratarak ülke insanımızı kalkındırmaktır.

Bu projeye dahil olduğuzda PSİKOLOJİ LİSANS PROGRAMI TAMAMEN ÜCRETSİZ %100 BURS İMKANI SİZİ BEKLİYOR.

 

EĞİTİM DETAYLARI İLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK VE DOĞRUDAN EĞİTİM DANIŞMANI İLE GÖRÜŞMEK İÇİN; 0537 366 54 52

DİLERSENİZ FORMLA İLETİŞİM BİLGİNİ BIRAK BİZ SENİ ARAYALIM

 

 

Share this Post

Leave a Comment